Wie zijn wij in Venlo

Wie zijn wij in Venlo

VENLO

Imo
Selen

Vestigingsmanager

Vestigingsmanager

imo@forta4u.nl
+31 6 31995316

Bart
Jacobs

Jobcoach/Relatiebeheerder

Jobcoach/Relatiebeheerder

bart@forta4u.nl
+31 6 41047788

Maureen Drabbels

Jobcoach

Jobcoach

maureen@forta4u.nl
+31 6 27053847

Leon Helgers

Jobcoach

Jobcoach

leon@forta4u.nl
+31 6 53290403

Imo
Selen

Vestigingsmanager

Vestigingsmanager

imo@forta4u.nl
+31 6 31995316

Bart
Jacobs

Jobcoach/Relatiebeheerder

Jobcoach/Relatiebeheerder

bart@forta4u.nl
+31 6 41047788

Maureen
Drabbels

Jobcoach

Jobcoach

maureen@forta4u.nl
+31 6 27053847

Leon
Helgers

Jobcoach

Jobcoach

leon@forta4u.nl
+31 6 53290403

Lian
Lenssen

Jobcoach

Jobcoach

lian@forta4u.nl
+31 6 19635384

Ralf
Bouten

Jobcoach

Jobcoach

ralf@forta4u.nl
+31 6 44388975

Natalie
Hofstede

Jobcoach

Jobcoach

natalie@forta4u.nl
+31 6 83201063

Sierd
Janssen

Beweegcoach/Jobcoach i.o.

Beweegcoach/Jobcoach i.o.

sierd@forta4u.nl
+31 6 83708968

Lian
Lenssen

Jobcoach

Jobcoach

lian@forta4u.nl
+31 6 19635384

Ralf
Bouten

Jobcoach

Jobcoach

ralf@forta4u.nl
+31 6 44388975

Natalie
Hofstede

Jobcoach

Jobcoach

natalie@forta4u.nl
+31 6 83201063

Sierd
Janssen

Beweegcoach/Jobcoach i.o.

Beweegcoach/Jobcoach i.o.

sierd@forta4u.nl
+31 6 83708968

Contact Info

Bezoekadres Venlo

Declarantenweg 6
5915 PH VENLO

+31(0)77-3545866

 

Stuur een bericht

Laat onderstaand een bericht achter en wij nemen zo spoedig mogelijk contact met jou op.

Vestiging

15 + 1 =