Wie zijn wij

Wie zijn wij 

MANAGEMENT

Giselle
Vluggen

Algemeen Directeur

Algemeen Directeur

giselle@forta4u.nl
+31(0)77-3545866

Wilbert
Vluggen

Financieel Directeur

Financieel Directeur

wilbert@tyruz.nl
+31(0)77-3545866

Imo
Selen

Regiomanager

Regiomanager

imo@forta4u.nl
+31 6 31995316

Giselle
Vluggen

Algemeen Directeur

Algemeen Directeur

giselle@forta4u.nl
+31(0)77-3545866

Wilbert
Vluggen

Financieel Directeur

Financieel Directeur

wilbert@tyruz.nl
+31(0)77-3545866

Imo
Selen

Regiomanager

Regiomanager

imo@forta4u.nl
+31 6 31995316

VENLO

Bart
Jacobs

Teamleider
Jobcoach
Re-integratiebegeleider
Relatiebeheerder

bart@forta4u.nl
+31 6 41047788

Ralf
Bouten

Teamleider
Jobcoach
Re-integratiebegeleider

ralf@forta4u.nl
+31 6 44388975

Maureen Drabbels

Jobcoach
Re-integratiebegeleider

maureen@forta4u.nl
+31 6 27053847

Leon Helgers

Jobcoach
Re-integratiebegeleider
Administratief Medewerker

leon@forta4u.nl
+31 6 53290403

Bart
Jacobs

Teamleider
Jobcoach
Re-integratiebegeleider
Relatiebeheerder

bart@forta4u.nl
+31 6 41047788

Ralf
Bouten

Teamleider
Jobcoach
Re-integratiebegeleider

ralf@forta4u.nl
+31 6 44388975

Maureen
Drabbels

Jobcoach
Re-integratiebegeleider

maureen@forta4u.nl
+31 6 27053847

Leon
Helgers

Jobcoach
Re-integratiebegeleider
Administratief Medewerker

leon@forta4u.nl
+31 6 53290403

Lian
Lenssen

Jobcoach
Re-integratiebegeleider
Casemanager

lian@forta4u.nl
+31 6 19635384

Natalie
Hofstede

Jobcoach
Re-integratiebegeleider

natalie@forta4u.nl
+31 6 83201063

Sierd
Janssen

Beweegcoach
Jobcoach
Re-integratiebegeleider

sierd@forta4u.nl
+31 6 83708968

Lian
Lenssen

Jobcoach
Re-integratiebegeleider
Casemanager

lian@forta4u.nl
+31 6 19635384

Natalie
Hofstede

Jobcoach
Re-integratiebegeleider

natalie@forta4u.nl
+31 6 83201063

Sierd
Janssen

Beweegcoach
Jobcoach
Re-integratiebegeleider

sierd@forta4u.nl
+31 6 83708968

AMSTERDAM

Stan
Keijzers

Vestigingsmanager
Jobcoach
Re-integratiebegeleider

stan@forta4u.nl
+31 6 21209785

Joost
Koek

Jobcoach
Re-integratiebegeleider
Relatiebeheerder

joost@forta4u.nl
+31 6 44356543

Felicia
de Vries

Jobcoach
Re-integratiebegeleider

felicia@forta4u.nl
+31 6 28062847

Lotte
de Haan

Jobcoach

lotte@forta4u.nl
+31 6 42551112

Stan
Keijzers

Vestigingsmanager
Jobcoach
Re-integratiebegeleider

stan@forta4u.nl
+31 6 21209785

Joost
Koek

Jobcoach
Re-integratiebegeleider
Relatiebeheerder

joost@forta4u.nl
+31 6 44356543

Felicia 
de Vries

Jobcoach
Re-integratiebegeleider

felicia@forta4u.nl
+31 6 28062847

Lotte
de Haan

Jobcoach

lotte@forta4u.nl
+31 6 42551112

NIJMEGEN

Yvette
Reintjes

Teamleider
Jobcoach
Re-integratiebegeleider

yvette@forta4u.nl
+31 6 21547833

Michiel
Vloet

Jobcoach
Re-integratiebegeleider
Relatiebeheerder

michiel@forta4u.nl
+31 6 40126313

Sjiva
Jochijms

Jobcoach
Re-integratiebegeleider

sjiva@forta4u.nl
+31 6 24549943

Frédérique Ros

Jobcoach
Re-integratiebegeleider

frederique@forta4u.nl
+31 6 18870710

Yvette
Reintjes

Teamleider
Jobcoach
Re-integratiebegeleider

yvette@forta4u.nl
+31 6 21547833

Michiel
Vloet

Jobcoach
Re-integratiebegeleider
Relatiebeheerder

michiel@forta4u.nl
+31 6 40126313

Sjiva
Jochijms

Jobcoach
Re-integratiebegeleider

sjiva@forta4u.nl
+31 6 24549943

Frédérique
Ros

Jobcoach
Re-integratiebegeleider

frederique@forta4u.nl
+31 6 18870710

DEN BOSCH

Frank
Peeters

Teamleider
Jobcoach
Re-integratiebegeleider

frank@forta4u.nl
+31 6 42164911

Frank
Peeters

Teamleider
Jobcoach
Re-integratiebegeleider

frank@forta4u.nl
+31 6 42164911

OVERIGE MEDEWERKERS

Noël
Verkooijen

Management Assistente

Management Assistente

noel@forta4u.nl
+31 6 13117134

Cindy
Sternfeld

Afdelingssecretaresse

Afdelingssecretaresse

cindy@forta4u.nl
+31 6 53818554

Anne
de Bree

HR Adviseur

HR Adviseur

anne@forta4u.nl
+31 6 13567089

Qasim
Hakim

Contentspecialist

Contentspecialist

qasim@tyruz.nl
+31 6 48073225

Noël
Verkooijen

Management Assistente

Management Assistente

noel@forta4u.nl
+31 6 13117134

Cindy
Sternfeld

Afdelingssecretaresse

Afdelingssecretaresse

cindy@forta4u.nl
+31 6 53818554

Anne
de Bree

HR Adviseur

HR Adviseur

anne@forta4u.nl
+31 6 13567089

Qasim
Hakim

Contentspecialist

Contentspecialist

qasim@tyruz.nl
+31 6 48073225

´Eigenlijk zijn wij zelf de beperking, niet de mensen met autisme´

Harry Starren, schrijver en docent

Stuur een bericht

Laat onderstaand een bericht achter en wij nemen zo spoedig mogelijk contact met jou op.

Vestiging

2 + 8 =